Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video] Si te hackojm disa joomla

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Video] Si te hackojm disa joomla   Wed Jul 15, 2009 7:00 am

RapidShare :

Kodi:
rapidshare.com Hacko_Joomla.rar.html
SendSpace :

Kodi:
sendspace.com c3dp9kRar Password :

Kodi:
MalesiaHackersGroup
shpresoj se do ju pelqej )))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Video] Si te hackojm disa joomla
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: