Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com

Poroj-Team

ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 

15 minuta për një trup solid dhe të fortë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoTi The HaCkeR
Administrator
Administrator

Postimet : 54
Pikët : 98

MesazhTitulli: 15 minuta për një trup solid dhe të fortë   Thu Jul 16, 2009 8:09 am

Për t'ju ndihmuar të keni një trup në formë, ja ku ju demonstrojmë tre ushtrime të thjeshta që do t'ju tendosin, forcojnë, harmonizojnë dhe kalisin ijët, vithet dhe kofshët.
Kjo rutinë ju merr vetëm 15 minuta në ditë dhe kërkon vetëm një shtangë dore dhe disa litarë gome. Rekomandohet që ju t'i bëni këto ushtrime 3 herë në javë për rezultate sa më të mira. Mbani mend gjithmonë që të konsultoheni me një mjek përpara se të filloni një program të ri ushtrimesh.
Filloni duke marrë një shtangë në secilën dorë dhe rrini në këmbë.

Për t'ju ndihmuar të keni një trup në formë, ja ku ju demonstrojmë tre ushtrime të thjeshta që do t'ju tendosin, forcojnë, harmonizojnë dhe kalisin ijët, vithet dhe kofshët.
Kjo rutinë ju merr vetëm 15 minuta në ditë dhe kërkon vetëm një shtangë dore dhe disa litarë gome. Rekomandohet që ju t'i bëni këto ushtrime 3 herë në javë për rezultate sa më të mira. Mbani mend gjithmonë që të konsultoheni me një mjek përpara se të filloni një program të ri ushtrimesh.
Filloni duke marrë një shtangë në secilën dorë dhe rrini në këmbë.

15 minuta për një trup solid dhe të fortë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur të ndiqet miza në primje, cili i arritjes nuk është fort i lavdueshëm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: