Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bay: Fox thotë gjëra qesharake

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoTi The HaCkeR
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 54
Pikët : 98
Thanks : 1
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: Bay: Fox thotë gjëra qesharake   Sun Jul 05, 2009 4:02 amRegjisori i filmit "Transformers 2", Michael Bay, e ka quajtur aktoren Megan Fox qesharake, për shkak të kritikave që kishte bërë bukuroshja ndaj filmit ku luan vetë. (per me shum kliko poshte)

Në një intervistë me “Entertainment Weekly”, Fox kishte thënë se vazhdimi i dytë i filmit në fjalë nuk kishte qenë ‘artistik’, përkundër faktit se e ka bërë atë të famshme.

Ndërkohë, Bay ka reaguar duke thënë se Fox është ende e re dhe po rritet si aktore.

“Në fakt, kjo është Megan Fox. Ajo thotë disa gjëra qesharake sepse është ende 23-vjeçare dhe ka kohë për t’u rritur ende”, ka thënë regjisori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://poroj-zone.darkbb.com
 
Bay: Fox thotë gjëra qesharake
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcoleta të ndryshme
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Selim Hasanaj: Nëse ruhet tradita a do të thotë kjo se mbetemi mbrapa me civilizimin?
» Sabri Hamiti i thotë Albulena Haxhiut mos klith, ajo e quan maskara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: